Střelecký klub AVZO Cheb

střelecká soutěž

Sportovní střelba
Věnujeme se sportovní střelbě z kulových zbraní. Naším hlavním zaměřením je mířená střelba z velkorážní pistole a ze samopalu. Nevyhýbáme se ani malorážní pušce a akčnějším disciplínám.

Odbornost
Nejsme jen střelci. Většina z nás jsou také odborně vyškolení a zkušení rozhodčí, trenéři, instruktoři a zbrojíři. Procházíme pravidelným proškolováním a naši lektoři pomáhají získávat odborné znalosti dalším zájemcům.

Soutěže
Po celý rok pořádáme střelecké soutěže na střelnici Myslivna u Chebu, kterých se účastní organizovaní střelci z regionu, milovníci sportovní střelby i laici bez zbrojního průkazu. Laikům rádi poskytneme odborný dohled a pomoc. Své úspěchy měříme v celoročnímKlubovém poháru. Úspěchy střelců, kteří přijíždějí na naše soutěže jako hosté, oceňujeme ve zvláštním Poháru střeleckého klubu.

Spolupráce
Podílíme se na organizaci mezinárodních střeleckých soutěží Free Contest a Zlatý Lev. Těchto soutěží se účastníme i jako střelci. Úspěšně se zúčastňujeme dalších střeleckých soutěží v ČR i v zahraničí.

Tradice
Navazujeme na mnohaletou tradici sportovní střelby v Chebu. Pod názvem Střelecký klub AVZO Cheb působíme od roku 1993.

 

 

Všechny soutěže SK AVZO Cheb se konají na střelnici Myslivna u Chebu, vždy od 9:00, s výjimkou vánoční soutěže, která bude v odpoledních hodinách.

 

Informace o možných změnách na sk@avzo-cheb.cz.

 

Běží na Drupalu, open-source redakčním systému

©AVZO Cheb 2011 | internetové stránky a optimalizace Studio ILLEK